13,00-13,50 + 50,00+-60,00  €

Oferta pracy w Niemczech jako spawacz WIG od zaraz w München 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: D80336 München
  • Lista: 6 czerwca 2018 23:08

Agencja zatrudnienia dla klienta z Monachium poszukuje od zaraz spawaczy WIG do pracy w Niemczech przy spawaniu rur ze stali nierdzewnej. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

DAAR Personal Service GmbH poszukuje osob na stanowisko :

Spawacz Wig z waznymi certfikatami praca na terenie miejscowosci D80336 München

Zadania:

Spawanie rur ze stali nierdzewnej

Wymagania:

Wazne certyfikaty spawalnicze o specyfikacji 8, 8.1
Jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym
Wlasny samochod
Doswiadczenie na ww stanowisku min 3 lata

Oferujemy:

Stala niemiecka umowa o prace
Nie prowadzimy Zeitkonta
Atrakcyjne wynagrodzenie stawka 13-13,50 euro brutto/h +50- 60 euro netto diety za przepracowany dzien w zaleznosci od kwalifikacji i stopnia znajomosci jezyka niemieckiego
Zakwaterowanie zapewnianie przez pracodawce
Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
Pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″

ID Ogłoszenia: 6225b1937ed6d9cf

14 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: DaarPersonalService

Najnowsze pozycje wystawione przez DaarPersonalService »