€ 8,91 - 12 EUR brutto/h

Oferta pracy w Niemczech jako operator wózka widłowego na magazynie k. Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 20:59

Od zaraz firma z Lipska poszukuje doświadczonych operatorów wózków widłowych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie przy rozładunku-załadunku samochodów ciężarowych.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego / Kalmar

Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
– obsługa wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton
– bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu
– załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
– załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety)
– opracowanie dowodów dostawy
– prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety)
– komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości
– konserwacja wózków widłowych

Wymagania:
– minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar
– pełna dyspozycyjność
– doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)
– umiejętność pracy samodzielnej
– niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
– pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
– praca na pełny etat
– pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
– stawkę godzinową podstawową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
– możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
– opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfrydeuropajob.pl wpisując w tytule wiadomości „Operator wózka widłowego / Kalmar”

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 8805c9e1dfe174ff