€ 11,23

Oferta pracy w Niemczech jako Dostawca, Kierowca kat. C od zaraz w Kitzingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kitzingen
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 23:31

Firma transportowa z bazą w Kitzingen pilnie poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy kat. C. Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków przy przewozie artykułów spożywczych.

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Niemcy, Kitzingen

Opis stanowiska pracy:
Kierowca krajowy/ regionalny
Przewóz artykułów spożywczych do mniejszych sklepów, barów, restauracji, hoteli itp. Kierowca bierze udział w rozładunli i załadunku tych towarów.

Praca od poniedziałku do piątku ( weekendy wolne) – max.13h/ dziennie, praca również zdarza się nocą;

Kierowcy biorą udział w rozładunku i załadunku artykułów przemysłowych, konsumpcyjnych.

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie na podobnym stanowisku;

-dobra/b.dobra znajomość języka niemieckiego;

-dyspozycyjność min. pół roku;

-łatwość podejmowania decyzji, zręczność i szybkość;

Oferujemy:

legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy, umowę na czas nieokreślony,
-atrakcyjne wynagrodzenie 11, 23 euro brutto/godz ( nocki oraz nadgodziny płatne +25%!)
-dietę – 23 euro netto za przepracowany dzień
-zakwaterowanie – 450-510 euro/ miesiąc
-opiekę polskich koordynatorów

REKRUTACJA:

osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o rejestrację na:

Formularz rejestracyjny

i załącznie CV w języku polskim i niemieckim

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWNIA DLA PAR

ID ogłoszenia: 93355c0ae87f017b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: gsuinterwork
  • Zarejestrowany od: 4 sierpnia 2015

Inne przedmioty dodane przez gsuinterwork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez gsuinterwork »