€ od 8,19 euro/h plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech dla tapicera na linii produkcyjnej Neuburg 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 13:05

Firma z branży samochodowej z Neuburg zatrudni mężczyzn na linię produkcyjna. Praca w Niemczech na produkcji przy tapicerowaniu siedzeń samochodowych od 13.01.2014.

Stanowisko: Tapicer

Termin: praca od 13,01.2014

Lokalizacja: Neuburg

Praca na produkcji dla mężczyzn

Zarobki: początkowo stawka wynosi 8,19 euro brutto, dla pracownika przewidziane jest 10 euro dziennie dodatku na mieszkanie/dziennie
możliwość otrzymywania podwyżek- poziom 2 stopniowy. Podwyżka na 1 stopniu- umiejętność obsługi więcej niż jednej linii produkcyjnej stawka godzinowa wzrasta a 1,50 euro/h. Drugi poziom- przy opanowaniu wszystkich linii stawka wzrasta o 3 euro/h

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie Faurecia z branży samochodowej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za tapicerowanie foteli samochodowych na produkcji.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • poszukujemy osób do 40 roku życia
  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolność pracy w zespole
  • pasja, chęć do pracy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu

Oferta:

  • praca 151,67h godzin pracy miesięcznie
  • W Zakładzie obowiązuje 3 zmianowy system pracy, od pon do sb
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 280 euro miesiąc

Aplikacja:

  • Możliwość aplikacji telefonicznej od poniedziałku do piątku 9-18 w języku niemieckim: (+49) 7115499880 lub (0049)15153833413
  • aplikacja drogą elektroniczną: Prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku niemieckim na adres mailowy: k.maredziak@olympiagroup.de

w tytule wiadomości prosimy wpisać: FAURECIA NEUBURG

Pracodawca nie bierze pod uwagę zgłoszeń przesłanych w języku polskim!

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2101b9/

ID ogłoszenia: 66752c14eb5828a6