€ 2500 € netto

Oferta pracy w Niemczech dla spawacza Mag w Altenmarkt od 18.09.2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Altenmarkt
  • Opublikowany: 14 września 2017 01:15

Począwszy od 18-go września 2017 poszukiwani doświadczeni spawacze MAG do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Altenmarkt. Zlecenie dotyczy spawania konstrukcji stalowych metodą MAG.

Zadania:
• praca na hali – punktowe łączenie rur konstrukcji stalowych niewielkich rozmiarów oraz spawanie ich metodą MAG
• ogólne prace ślusarskie

Wymagania:
• minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
• aktualne certyfikaty spawalnicze
• doświadczenie zawodowe jako spawacz / ślusarz
• umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
• mile widziane prawo jazdy kategorii B, własny samochód

Oferujemy:
• 11 € brutto + 60 € netto za przepracowany dzień + bonus 100 euro brutto na start, po 4 przepracowanych tygodniach kolejne 100 euro brutto bonusu, po 6 miesiącach współpracy 300 euro brutto premii uznaniowej
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
• wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe z dopiskiem w tytule SPAWACZ.

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

ID ogłoszenia: 85759ba3e591728b