€ 930 euro netto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w restauracji Lichtenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lichtenau
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:52

Park rozrywki z Lichtenau poszukuje pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków w jednym z punktów gastronomicznych przy obsłudze klientów.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Numer referencyjny: pom/03/15

Zarobki: 930 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Lichtenau, Niemcy

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w parku rozrywki w Lichtenau.
  • Do zadań zleconych należeć będzie obsługiwanie jednego lub kilku punktów gastronomicznych.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do przygotowania i podawania przekąsek klientom.
  • Pracownik musi informować o nieprawidłowościach, sprzątać miejsce pracy oraz dbać o dobre imię parku.
  • Konieczne jest dobre podejście do dzieci.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość
  • pozytywne nastawienie
  • duże pokłady energii

Zapewniamy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • praca tygodniowo ok. 40-48 godzin pracy przez 6 dni tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zorganizowane zamieszkanie na terenie parku rozrywki
  • możliwość stałego kontaktu z konsultantem polskojęzycznym

Aplikacja:
Zgłoszenia mailowe należy przesyłać na poniżej podany adres:

contact@gppeople.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id277147.html

ID ogłoszenia: 64655248429f2809