€ 9 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 22:12

Poszukiwana osoba na stanowisko sprzątaczki na lotnisku w Monachium. Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu terminali. Od kandydatów wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka na lotnisku

Miejsce: Monachium

Zarobki: 9 euro brutto/h plus dodatki

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terminalu lotniska, czyszczenie wszelkich pomieszczeń- toalet, miejsc ogólnodostępnych, korytarzy oraz będzie zajmować się opróżnianiem koszy na śmieci.

Oczekiwania:

  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym rozmowę
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wymagamy od pracownika wysokiej kultury osobistej, schludności
  • sumienność, pracowitość, dobre tempo pracy, uczciwość
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • niemiecka umowa o pracę
  • zamieszkanie
  • transport z i do pracy i zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • składki emerytalne

Aplikacja:
Chętnych prosimy aby kontaktowali się telefonicznie: 12 661 64 00

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@zeitmann.pl
Prosimy wpisać Sprzątaczka/Lotnisko w tytule wiadomości

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-2123003.html

ID ogłoszenia: 964529a76897bd9f