€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków produkcja części samochodowych Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 20:14

Fabryka części samochodowych z Bawarii poszukuje chętnych pracowników na produkcję. Zatrudnienie w Bawarii od zaraz dla Polaków. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bawaria

Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • Pomoc w pracach produkcyjnych w fabryce części samochodowych.
  • Różne zadania zależne od predyspozycji.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiający komunikację
  • doświadczenie produkcyjne
  • płacenie składek do ZUS przez co najmniej 30 dni przed wyjazdem
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zapewnione dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc w relokacji oraz zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze świadczeniami ZUS
  • prawo do urlopu
  • w razie konieczności urlop chorobowy

Aplikacja:
Zgłaszać się prosimy mailowo na adres: rekrutacja@polandworkforce.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-2581138.html

ID ogłoszenia: 578545fb863b2d82