€ od 1600 brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par pracownik produkcji bez znajomości języka, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2018 19:34

Dla par bez znajomości języka propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji w rejonie Kassel przy sortowaniu oraz składaniu art. tekstylnych w procesie pralniczym.

Do naszych zakładów zlokalizowanych na terenie wschodnich i zachodnich Niemiec zatrudnimy pracowników produkcji. Oferta skierowana jest do osób sumiennych , pracowitych i umiejących pracować w grupie. Mile widziane małżeństwa lub pary. W naszym zespole pracują zarówno młode jak i starsze osoby.

Obowiązki
-sprawne wykonywanie obowiązków, polegające między innymi na sortowaniu i składaniu testyliów po procesie pralniczym.

Oferujemy
-bardzo dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjne zarobki , uzależnione od liczby przepacowanych godzin ( od 1200 do 1500 Euro netto)
-zakwaterowanie zlokalizowane niedaleko miejsca pracy (bez koniecznosci dojazdów)
-wsparcie polskojęzycznego zespołu na miejscu wykonywania kontraktu

Wymagamy
-pracowitości , sumienności , umiejętności pracy w grupie
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte na produkcji

CV prosimy przesyłac na adres office@accgmbh.eu
Kontakt telefoniczny po polskim numerem telefonu 717947606

ID ogłoszenia: 7465b7a9f5c4932c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AC Consult
  • Zarejestrowany od: 20 sierpnia 2018

Inne przedmioty dodane przez AC Consult

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AC Consult »