€ 11,25 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji deserów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2019 22:28

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji deserów. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz. + dodatek 1,50 Eur brutto do każdej przepracowanej godziny za pracę w warunkach chłodniczych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej w pozycji stojącej;
  • praca w warunkach chłodniczych w systemie zmianowym;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji, pakowanie gotowych produktów, obsługiwanie maszyn po przejściu szkolenia wprowadzającego.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • odzież roboczą;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc przy tłumaczeniach oraz zorganizowaniu niezbędnych dokumentów w procesie rekrutacji;
  • bardzo dobra stawka finansowa.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy przesłać na adres: polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem: produkcja deserów Berlin.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1575d6943b496412