€ 2600/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B dostawca zakupów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 21:52

Aktualna opcja pracy w Niemczech jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Kolonii możliwe od zaraz dla osób z podstawową znajomości języka przy rozwożeniu zakupów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B, dostawca

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2600 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie załadunek towarów na samochód oraz dostarczenie produktów do klienta
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wydanie paragonu oraz pobranie należności

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość topografii miasta
  • umiejętność współpracy
  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • status osoby niekaranej
  • zdolność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • chęć do nauki języka

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • dopłaty do zamieszkania dla stałych pracowników
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie w czasie okresu próbnego
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „kierowca-kat-b-/04/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-przy-rozwozeniu-zakupow-koln/

ID ogłoszenia: 515ae35100678c0