€ 10,30 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy wykończeniach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 7 maja 2015 01:57

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy wykończeniach wnętrz kontenerów do sprzedaży lub wynajmu. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych w Düsseldorfie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 10,30 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Podstawowe prace budowlane związane z wykonywaniem wykończeń wnętrz.
  • Główne zadanie polega na wykończeniu wnętrz kontenerów do sprzedaży lub wynajmu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • preferujemy osoby również z doświadczeniem w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • obowiązkowość
  • kreatywność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferta:

  • praca ok. 45-50 godzin tygodniowo przez 5-6 dni w tygodniu
  • wsparcie przy znalezieniu lokum
  • pomoc w trakcie pracy w Niemczech
  • zapewnione pełne ubezpieczenie
  • atrakcyjne zarobki, stawka godzinowa wynosi 10,30 euro brutto na godzinę plus dodatkowo pracownika obowiązuje płatny urlop oraz dodatki na święta
  • możliwa stała współpraca

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 342554a20346f142

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy wykończeniach Düsseldorf”

  1. darek1973 na 9 maja 2015 @ 18:18

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com

  2. jest nas dwóch braci jeden zna j.niemiecki,kwestia przypomnienia i stałej rozmowy ,jestesmy gotowi do pracy i wyjazdu od zaraz nic nas nie trzyma w polsce tak wiec jestesmy zainteresowani pracą na długo