€ 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 7 maja 2015 02:10

Producent kanapek i wrapów z Norymbergi poszukuje pracowników na produkcję przy porcjowaniu składników. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce pracy: Norymberga

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Dbanie o świeżość składników.
  • Odpowiednie porcjowanie składników.
  • Praca odbywa się w fabryce na produkcji wpapów i kanapek.
  • Inne zadania produkcyjne jak składanie wrapów lub pakowanie wyrobów również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • znajomość języka nie jest konieczna

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń niemieckich oraz możliwość korzystania z opieki medycznej
  • pomoc na miejscu
  • szkolenie wprowadzające
  • umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością przejścia na stałą

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Produkcja.06.2015

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 97554ab2416565c

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek Norymberga”

  1. Jestem zainteresowany praca proszę o kontakt 791 017 666

  2. jesteśmy zainteresowani państwa oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już na produkcji mamy doświadjesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  3. witam
    jestem obecnie w norymberdze i szukam pracy
    mój tel.015166774435
    pozdrawiam

  4. produkcja 06 2015 na 14 maja 2015 @ 15:54

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy kontakt 516195950