€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji deserów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 23:33

Poszukujemy pracowników do fabryki na produkcję deserów lodowych od marca do lipca 2015. Niemcy praca w charakterze pomocnika bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: praca w okresie marzec – lipiec 2015

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za przepracowaną godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w miesiącach wzmożonej aktywności produkcyjnej deserów lodowych.
  • Obowiązkiem będzie wspieranie prostych zadań tak jak: pomoc w pakowaniu, dostarczanie półproduktów, kontrolowanie jakości.
  • Pracodawca może zlecić inne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • bezproblemowa umiejętność obsługi komputera
  • duża obowiązkowość, sumienność
  • dynamiczne tempo
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyspozycyjność w powyżej podanym terminie
  • zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

Oferta:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce
  • pracę na umowie na czas określony – od marca do lipca 2015
  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • pracodawca zapewnia odzież oraz niezbędne środki ochrony

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości mailowej prosimy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com

w tytule należy wpisać: PP/02/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-marca-2015-bez-jezyka-kolonia-na-produkcji-deserow-lodowych/

ID ogłoszenia: 12554da70079461d

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji deserów Kolonia”

  1. Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta wraz z moja dziewczyna szukam prac jestesmy mlodzi energiczni i boimy sie zadnej pracy prosze o kontakt dominikazygmunt@yahoo.de

  2. Jestem zainteresowany podienciem pracy przy produkci deserów lodowych nawet od zaraz procowałem juz przy produkci w innych fabrykach w holandi prace mogę podiąc na cały sezon .Jestemżonaty mam 43 lata posiadam prawo jazdy A.B i bardzo zalerzy mi na podięciu pracy prosze o kontakt tel.692728197

  3. witam jestem zainteresowany wraz z kolega państwa oferta jesteśmy pracowici i gotowi podjąć prace na dluzszy okres czasu

    tel.698-541-725

  4. Witam! Jestem zainteresowany podjęcciem pracy przy produkcji deserów w Niemczech w Koloni. Jestem osobą dyspocyzyjną, pracowitą, sumienną i punktualną. Biegła obsługi umiejętności komputera. Posiadam prawo jazdy kat.B.
    Kontakt 535092700
    lub
    email: tgrzegorz@interia.eu