€ 1550 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 20:48

Restauracja z Düsseldorfu potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych;
  • pracownik będzie przygotowywał składniki, obsługiwał urządzenia kuchenne, wykonywał prace porządkowe oraz dbał o czystość w miejscu pracy itp.;
  • praca na zmywaku, włączanie zmywarek oraz mycie i konserwowanie różnych urządzeń kuchennych.

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie;
  • wydajność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • możliwość nauczenia się podstawowych zwrotów przed wyjazdem, a potem na miejscu rozpoczęcie nauki języka niemieckiego;
  • odpowiedzialność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdyscyplinowanie;
  • wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna 11/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-w-dusseldorf-od-zaraz-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 703619bf137a9644