€ 9,20 za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczch od zaraz bez języka Berlin pakowanie słodyczy w zestawy świąteczne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 września 2016 16:23

Zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy. Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: 9,20 euro za godzinę brutto

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu świątecznych zestawów podarunkowych składających się ze słodyczy
  • zadaniem pracownika jest wybór odpowiednich słodyczy i przygotowanie z nich paczek

Wymagania:

  • umiejętność pracy na czas
  • dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • gotowość do brania nadgodzin
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • gwarancję zatrudnienia do końca roku 2016
  • pracę w systemie zmianowym
  • bezpłatne mieszkanie
  • umowę na czas określony na zasadach niemieckich
  • wsparcie rezydentów posługujących się językiem polskim

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do wysyłania zgłoszeń wraz z cv oraz listem motywacyjnym na adres: arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule „Praca w Niemczech przy pakowaniu zestawów słodyczy, Berlin”. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnego kontaktu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-berlin-pakowanie-swiatecznych-zestawow-slodyczy/

ID ogłoszenia: 16557ebabacda098