€ 8,50 euro brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji przy montażu Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kronach
  • Opublikowany: 11 czerwca 2014 21:48

Proponujemy zatrudnienie w fabryce telewizorów na produkcji przy montażu. Ogłoszenie pracy w Niemczech w Kronach dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Obowiązkowo wymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kronach, Niemcy

Zarobki: początkowo 8,50 euro brutto, po pomyślnie przebytym okresie próbnym stawka wzrasta do 9,20 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca w Fabryce zajmującej się produkcją telewizorów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie paneli LCD na produkcji

Oczekiwania:

  • 2 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy przy montażu elektroniki
  • mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to konieczne
  • chęć wyjazdu na stałe do pracy za granicami kraju
  • zdolność do pracy w grupie jak i samodzielność
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • gotowość do podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • obowiązkowo gotowość do przystąpienia do kursu nauki języka niemieckiego
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe
  • pracę na legalnych warunkach w Niemczech
  • umowa podpisana będzie z niemieckim pracodawcą
  • pomoc przy formalnościach
  • wsparcie przy poszukiwaniu zamieszkania w Niemczech

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wymaganych dokumentów: CV oraz aktualne zdjęcie na adres: dringende@europe.com z dopiskiem DG/060/14

źródło:

Praca Niemcy na montażu przy produkcji TV-LCD bez języka w Kronach

ID ogłoszenia: 683539620cca540c