€ 1780 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz 2017 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 00:52

Atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji lodów i deserów mrożonych. Od zaraz możliwość zatrudnienia 2017 w fabryce z Hamburga dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1780 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją lodów i deserów mrożonych
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie masy, ozdabianie, obsługa oraz konserwacja maszyn produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • pomoc polskiego konsultanta
  • pracę na jasnych warunkach
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony – 3 miesiące

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, z opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja lodów i mrożonek, Hamburg”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-produkcji-lodow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 74659398bfb198f5