€ 12,50-15,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 22:44

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie ze sprzętem małego AGD. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Berlinie dla 5 osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Stawka godzinowa: od 12,50 do 15,50 euro brutto w zależności od poziomu znajomości języka oraz doświadczenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z odkurzaczami, ekspresami do kawy, robotami kuchennymi itd.
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień dla sklepów – układanie na paletach oraz zabezpieczanie na czas transportu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • gotowość pracy na zmiany
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego auta
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie doświadczenie magazynowe
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • zamieszkanie za 200 euro miesięcznie
  • szkolenia po polsku
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
  • niedrogie wyżywienie
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęcie oraz dopiskiem w tytule wiadomości „m/a/06/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 2975b28be1868949