€ akord

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie od zaraz przy remontach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 04:51

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w Hamburgu na budowie przy malowaniu i szpachlowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na budowie dla malarzy-szpachlarzy
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań przy remontach i wykończeniach

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie własna działalność lub chęć jej założenia
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki w systemie akordowym
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48531401040

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-bez-jezyka-dla-malarzy-szpachlarzy-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 1475b4084f207dce