€ od 1500 netto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz jako kurier Sinzheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sinzheim
  • Opublikowany: 18 marca 2021 19:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Sinzheim dla kierowcy kat.B jako kurier nocny. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier nocny.

Lokalizacja: Sinzheim.

Wynagrodzenie: od 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat. B;
  • praca jako kurier nocny, gdzie zadaniem będzie rozwożenie paczek oraz części zamiennych do salonów i warsztatów – jest to około 40 punktów.

Wymagania:

  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenie jako kurier;
  • prawo jazdy kat. B;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w nocy;
  • płatne zakwaterowanie w cenie około 270 – 300 € na mc, a w tym jest Internet, woda, prąd;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą kuriera nocnego, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: daro0965@t-online.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kierowca-kat-b-kurier-nocny-sinzheim/

ID ogłoszenia: 6696053552be3dc8