€ do ustalenia

Oferta pracy fizycznej w Niemczech od zaraz – opiekun psów Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 4 lipca 2013 01:20

Hotel dla psów z Hanoweru poszukuje od zaraz opiekuna do fizycznej pracy w Niemczech przy opiece nad zwierzętami, karmieniu, wyprowadzaniu etc. Oferta adresowana do osób, które nie boją się psów i znają język w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: opiekun psów
Miejsce pracy: Hanower, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania pracownika:
– sprzątanie wybiegów dla psów
– opieka oraz karmienie zwierząt
– regularne spacery z czworonogami
– prace porządkowe na wybiegach – np. koszenie trawników
– obsługa właścicieli psów – przyjmowanie i odbieranie psów

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca obsługę klientów,
– Umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z psami,
– Brak strachu przed kontaktem z psami,
– Schludność, zaangażowanie, dokładność, pracowitość, punktualność,

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Pracę od poniedziałku do soboty po 10 godzin dziennie,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV (w języku polskim lub niemieckim), drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Pies/Niemcy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 93751d4c5db77a5b