9 euro brutto za godzinę €

Oferta pracy dla kierowcy kat.B bez znajomości języka od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Lista: 1 czerwca 2016 16:47

Firma owocowo-warzywna z Mannheim poszukuje od zaraz kierowcy kat.B do transportu towarów. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, na okres 12 tygodni.

Stanowisko: kierowca kat.B.

Miejsce pracy: Mannheim.

Wynagrodzenie: 9 euro za godzinę, zaliczka 50 euro raz na tydzień.

Start: od zaraz – 3,7 lub 10 czerwca.

Długość umowy: 12 tygodni.

Zadania na stanowisko:

  • transport towarów – głównie owoców i warzyw;
  • załadunek;
  • proste zadania magazynowe w chłodni;
  • konkretne obowiązki są przydzielane przez kierownika;
  • 60 godzin pracy w tygodniu, również w soboty i niedziele.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • chęć nauki języka niemieckiego;
  • osoby bez nałogów;
  • pracowitość i energiczność;
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony;
  • punktualność oraz terminowość;
  • mile widziane prawo jazdy C+E – dla tych osób nie przewidujemy wykonywania badań oraz oferujemy wyższe stawki godzinowe 9,50 euro/h;
  • możliwość zabrania ze sobą sztućców, rękawic i odzieży roboczej;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne i NWW;
  • zakwaterowanie płatne 9,50 euro dziennie;
  • początkowe przeszkolenie;
  • organizację wyjazdu;
  • wyżywienie w cenie 4 euro dziennie (obiad).

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod poniższy adres. W zgłoszeniu musi znaleźć się CV ze zdjęciem oraz kopia uprawnień.

niemcy@bispol.com w temacie wiadomości prosimy wpisać: KIEROWCA.

Zgłoszenia można wysyłać również poprzez stronę:

ID Ogłoszenia: 335574edbbe7bf7e

1 Odpowiedź na “Oferta pracy dla kierowcy kat.B bez znajomości języka od zaraz Mannheim”

  1. Witam serdecznie jestem gotowy do podjęcia pracy