€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w ogrodnictwie Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Opublikowany: 27 października 2013 23:50

Firma zajmująca się urządzaniem i pielęgnacją obszarów zielonych z Frankfurtu poszukuje pracownika fizycznego. Praca w Niemczech dla ogrodników z doświadczeniem w ogrodnictwie.

Stanowisko: Ogrodnik

Miejsce: Frankfurt

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca będzie polegała na urządzaniu oraz pielęgnacją obszarów zielonych.

Wymagania:

  • doświadczenie w ogrodnictwie w pracy przy urządzaniu ogrodów, cięć
  • fachowość
  • wykształcenie
  • pasja
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferta:

  • Możliwość rozwoju i awansu
  • po półrocznym stażu możliwość przejścia na stanowisko Brygadzista

Aplikacja:
prosimy o przesyłanie listów motywacyjnych, kopie świadectw ukończenia szkoły, opinii od poprzednich pracodawców na poniższy adres:
wozniak-galabau@t-online.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20h3e8/

ID ogłoszenia: 5415267c5ae9d659