€ 9 euro brutto/h + dodatki

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 01:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminali lotniska. Zatrudnienie z zakwaterowaniem w Monachium dla pracowników fizycznych na stanowisku sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto/h + dodatki

Obowiązki:

  • Porządkowanie powierzchni terminali na lotnisku w Monachium.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprząta łazienki ogólnodostępne, myje podłogi, korytarze, poczekalnie, szatnie.
  • Pracownik wynosi śmieci, myje podłogi, wyciera poręcze.

Oczekiwania:

  • miła aparycja
  • dokładność
  • punktualność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • wysokie zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • umowę niemiecką
  • dla zainteresowanych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie zmianowe
  • zapewnione ubezpieczenie
  • gwarancja odprowadzania składek
  • transport z miejsca zamieszkania do pracy
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 72855b0060b2a585

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie na lotnisku Monachium”

  1. Witam jestesmy gotowi podjac wspolprace spelniamy oczekiwania prosimy o kontakt na nr 4915217590637

  2. Witam, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt na nr telefonu 790273901

  3. jestem zainteresowany obecnie pracuje w angli gotowy do wyjazdu od zaraz wymagam pomocy w zakwaterowaniu prosze o kontakt

  4. witam !jestem zainteresowana praca u panstwa.posiadam doswiadczenie w pracy.pracuje od ponad 3 lat na lotnisku w poznaniu.prosze o kontakt +48607782978

  5. witam jestem zainteresowany praca na lotnisku od czerwca