€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie domów dla kobiet Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 stycznia 2016 22:54

Poszukujemy pilnie kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów prywatnych i biur. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Porządkowanie zlecanych powierzchni takich jak domy prywatne czy biura.

Wymagania:
– zatrudnienie dla kobiet
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– należy posiadać dobre zdrowie oraz wytrzymałość fizyczną
– posiadanie własnego zakwaterowania (firma nie oferuje żadnej kwatery)
– znajomość ulic Monachium
– zaradność, samodzielność
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na czas nieokreślony
– pakiety socjalne do wykorzystania
– każdemu pracownikowi zapewniamy płatne urlopy oraz chorobowe
– stałe zlecenia
– przyjazne środowisko pracy
– zapoznanie z pracownikami
– jasne warunki zatrudnienia
– wprowadzenie w system działania firmy
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na maila: kg.reinigungsserviceeckert@gmail.com możliwy jest również kontakt telefoniczny: 016090317462 bądź 08920184439

Źródło:

Sprzatanie biur i domów oferta pracy w Niemczech dla pań z Monachium

ID ogłoszenia: 212568850ac7d77c