€ 9,70 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie paczek bez języka Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 02:04

Magazyn firmy kurierskiej z Wuppertal prowadzi nabór pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu paczek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Wuppertal

Wynagrodzenie: 9,70 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przeładunkowym znanej firmy kurierskiej działającej na terenie Niemiec.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wyładunek towarów z samochodów ciężarowych, sortowanie na magazynie i ponowny załadunek z tym, że na mniejsze samochody dostawcze lub odstawienie w odpowiednich miejscach dla kurierów.

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, nieomylność
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • rzetelność
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • pracę na zmianie nocnej
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatek na zmianie nocnej dzięki czemu stawka jest wyższa
  • możliwość otrzymania premii uznaniowej lub wydajnościowej
  • opieka brygadzisty polskiego pochodzenia
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Sortowanie paczek Wuppertal”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 94255241581e5869

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie paczek bez języka Wuppertal”

  1. Witam!! Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy od zaraz w tej chwili jestem u brata w rudescheim am Rcheim i szukam pracy niestety z ta nie mam możliwości wysłania swojego CV mam 31 lat i pięcioletni staż w pracy na produkcji i z tą nie daleko do Państwa to mój numer +4915776579685 jeżeli państwo się zgodzą mogę zacząć pracę od zaraz z poważaniem Beata Zurawska