€ 9,19 euro za godz. brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 23 czerwca 2015 21:06

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów w supermarkecie. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,19 euro za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– układanie produktów na półkach
– kontrolowanie zgodności cen z produktami znajdującymi się na półkach
– dbanie o porządek i estetyczny wygląd towarów
– przyjmowanie dostaw oraz ich rozładunek
– przygotowywanie wystaw sklepowych

Wymagania:
– staranność, pomysłowość, zmysł estetyczny
– możliwość podjęcia pracy stałej
– zatrudniamy ludzi obowiązkowych, odpowiedzialnych
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– dostosowanie się do warunków pracy
– wyjazd do pracy od zaraz
– dla osób bez nałogów

Oferujemy:
– odbieramy pracowników z lotniska
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– szkolenia pracownicze
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– legalną pracę od zaraz
– oferujemy zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia pracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV + opis własnej osoby + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Wykładanie towaru, Berlin, Imię i nazwisko.
Należy również dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 4285589a00c20af8

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru Berlin od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana praco w Niemczech. Bożena Brzdonkiewicz mam 35l,2 dzieci, mężatka.Pracowałam za granicą ( Francja )przy warzywach.Proszę o kontakt 601404261.

  2. Witam byłbym bardzo zainteresowany ogłoszeniem o prace , zaaplikowałem swoje CV w 2 językach , prosze o kontakt 669088478 pozdrawiam

  3. Witam,

    poproszę więcej informacji o warunkach mieszkalnych, godzinach pracy i czy potrzebna jest książeczka sanepidowska?

    Pozdrawiam,
    Klaudia Michorczyk

  4. Witam,jestem zainteresowany tą pracą , mój niemiecki jest komunikatywny, byłem przez pewien okres czasu w Niemczech, proszę o więcej informacji na temat zakwaterowania i godzin pracy mareklube@vp.pl

  5. Marek Kłos na 1 lipca 2015 @ 23:46

    Nazywam się Marek Kłos jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy jestem pracowity sumienny i punktualny z dojazdem do Niemiec nie mam najmniejszych problemów chce pracę na stałe ( Posiadam książeczke sanepidowską ) Proszę o kontakt 519-793-968 Serdecznie Pozdrawiam!!