od 8,20€ €

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu listopad-marzec 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 29 września 2013 23:12

Firma z Berlina poszukuje pracowników fizycznych. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy odśnieżaniu ulic oraz parkingów. Sezon zimowy 2014 (listopad – marzec).

Stanowisko: Pracownik przy odśnieżaniu

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: od 8,20€

Termin: praca w sezonie zimowym listopad- marzec

Zadania:

  • Praca fizyczna polegająca na odśnieżaniu ulic i parkingów.

Wymagania:

  • podstwawowa znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie
  • dla chętnych istnieje możliwość podjęcia pracy nie tylko w sezonie zimowym ale na stałe. Prace te, polegały by na wykonywaniu obowiązków budowlanych oraz ogrodniczych.

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV w języku niemieckim oraz aktualne zdjęcie na poniższy adres:

  • kundenbetreuung@beseronline.de

ID Ogłoszenia: 4675244035ec05b1

837 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.