€ 14 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 23:38

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Hanowerze dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Dobrze płatna fizyczna praca w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie lokali biurowych po ich opuszczeniu przez pracowników
  • do obowiązków pracownika będzie należało wynoszenie śmieci, odkurzanie, czyszczenie toalet oraz uzupełnianie środków higienicznych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie własne auto
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dokładność i staranność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • świetna organizacja
  • pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmianach popołudniowych, od 16 do północy z 30-minutową przerwą
  • pracę na postawie niemieckiej umowy od zaraz
  • wysokie zarobki oraz możliwe dodatki
  • możliwość skorzystania ze świadczeń na dziecko
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/06/17 na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-hannover/

ID ogłoszenia: 4635940586495b55