€ 9,07 euro/h brutto + dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 00:26

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie w mieście Ingolstadt. Oferta dla magazynierów przy pakowaniu i komisjonowaniu. Zatrudnienie od września. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Niemcy, Ingolstadt
Wynagrodzenie: 9,07 euro/h brutto + dieta
Nr. ref. 156/KOM/DE/14

Zadania:
– układanie produktów na półkach
– wyszukiwanie towarów według zamówień
– przygotowywanie do wysyłki
– obsługa skanera
– utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– 2 letnie doświadczenie w pracach magazynowych
– chęć do pracy w systemie zmianowym
– posiadanie wykształcenia technicznego będzie dodatkowym atutem
– zdolności manualne

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– dieta w wysokości 8 euro netto za dzień
– zatrudnienie na dłuższy okres
– oferujemy pracę od września
– zakwaterowanie płatne 200-250 euro/mc
– umowa o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na maila: magazyn@gpjc.eu do zgłoszenia prosimy dołączyć dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Źródło:

ID ogłoszenia: 39153fa4b8962796

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Ingolstadt”

  1. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga