€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie Landshut od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Opublikowany: 12 listopada 2013 00:34

Firma z Landshut poszukuje pracownika fizycznego od zaraz. Praca w Niemczech przy pakowaniu, załadunku i rozładunku towarów, kontroli jakości towarów dla magazyniera.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Landshut

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Prowadzenie stanów magazynowych
  • wyładunek i załadunek towarów
  • paletowanie, magazynowanie towarów
  • prowadzenie kontroli jakości
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • swobodna obsługa komputera
  • umiejętność przygotowania dokumentacji oraz zleceń
  • posiadanie ukończonego kursu na wózki widłowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • chęć do podjęcia pracy, sumienność, pracowitość, niezawodność
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem

Oferta:

  • Praca w Niemczech na niemieckich warunkach wraz ze wszelkimi świadczeniami i ubezpieczeniem
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, informację na temat możliwego terminu podjęcia pracy na adres:
sonia.labus@zero-maxx.de w tytule maila prosimy wpisać: „Pracownik magazynu”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20k0nn/

ID ogłoszenia: 31852816412a9a26