9,20 euro/h netto  €

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 9 listopada 2015 02:32

Sklep z Berlina szuka od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h netto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznawykladanietowaru/11/15

Zadania:
- należy sprawdzać półki sklepowe i uzupełniać braki towarów bądź zdejmować te przeterminowane
- porządkowanie półek oraz ustawianie promocji
- sprawdzanie zgodności cen z produktami
- itp.

Wymagania:
- oferta jest kierowana do osób mogących pozostać w Niemczech na okres świąteczny
- zatrudnienie dla osób niekaranych z odpowiednim zaświadczeniem do wglądu
- należy poddać się kontroli po zakończeniu pracy
- dobre ogólne zdrowie fizyczne
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- radzenie sobie ze stresem
- zaangażowanie, punktualność
- chęć pozostania w Berlinie na minimum 4 miesiące

Oferujemy:
- 4 miesięczny okres zatrudnienia
- chętnym umożliwiamy przedłużenie umowy
- umowa podpisywana jest bez pośredników
- w razie pytań można zwrócić się do opiekuna zmiany
- wyrobienie nadgodzin
- niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV (po niemiecku) ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: fizycznawykladanietowaru/11/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 873563ff9873ab4e

1 Odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin”

  1. rozkladanie towaru na 26 listopada 2015 @ 13:43

    Witam jestem zainteresowany Państwa propozycja prosze o kontak jeśli będzie to możliwe na nr04915211714338