€ 9,20 euro/h netto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 02:32

Sklep z Berlina szuka od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h netto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: fizycznawykladanietowaru/11/15

Zadania:
– należy sprawdzać półki sklepowe i uzupełniać braki towarów bądź zdejmować te przeterminowane
– porządkowanie półek oraz ustawianie promocji
– sprawdzanie zgodności cen z produktami
– itp.

Wymagania:
– oferta jest kierowana do osób mogących pozostać w Niemczech na okres świąteczny
– zatrudnienie dla osób niekaranych z odpowiednim zaświadczeniem do wglądu
– należy poddać się kontroli po zakończeniu pracy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– radzenie sobie ze stresem
– zaangażowanie, punktualność
– chęć pozostania w Berlinie na minimum 4 miesiące

Oferujemy:
– 4 miesięczny okres zatrudnienia
– chętnym umożliwiamy przedłużenie umowy
– umowa podpisywana jest bez pośredników
– w razie pytań można zwrócić się do opiekuna zmiany
– wyrobienie nadgodzin
– niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV (po niemiecku) ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: fizycznawykladanietowaru/11/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

Dla par Niemcy praca fizyczna od zaraz wykładanie towaru bez języka Berlin

ID ogłoszenia: 873563ff9873ab4e

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru Berlin”

  1. rozkladanie towaru na 26 listopada 2015 @ 13:43

    Witam jestem zainteresowany Państwa propozycja prosze o kontak jeśli będzie to możliwe na nr04915211714338