€ 9,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 00:28

Firma przeprowadzkowa zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego w charakterze pomocnika. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy przeprowadzkach.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Umowa na okres: 3 miesięcy

Zadania:

  • Zależnie od zlecenia pracownicy będą zajmowani się przeprowadzkami firm, biur, gabinetów oraz klientów prywatnych.
  • Przeważnie pracownicy będą odpowiedzialni za demontaż mebli i sprzętów, dokładne zabezpieczenie oraz przewóz do miejsca docelowego.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie wszelkich prac.
Oczekiwania:
  • bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
  • energiczność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania w Niemczech na okres 3 miesięcy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach fizycznych
  • ostrożność, odpowiedzialność
  • bezkonfliktowość oraz zdolność do wykonywania prac zespołowo
Oferujemy:
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • praca legalna na 3 miesiące
  • osoby które się sprawdzą mogą być później zapraszane do różnego rodzaju innych prac tymczasowych
  • pracodawca oferuje zamieszkanie na czas trwania umowy w cenie 160 euro za miesiąc
  • ubezpieczenie
  • pomoc we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mailowego.

Adres na który należy wysyłać zgłoszenia: dringende@europe.com

W tytule koniecznie należy umieścić: Pomocnik/05/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-dortmund/

ID ogłoszenia: 872553032dd13376