€ 13 - 16 brutto/h

Od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej praca Niemcy bez języka w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 19:55

Propozycja podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby bez znajomości języka i 1 osoba z językiem.

Zadania na stanowisku:

  • całościowe sprzątanie kliniki stomatologicznej, czyli sprzątanie wszystkich pomieszczeń, a także czasami przygotowywanie do przyjęcia pacjenta w przypadku dużej ilości pracy i przy niewyrabianiu się asystentek;
  • sprzątanie pomieszczeń zgodnie z BHP (pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze).

Wymagania:

  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odznaczenie się wysoką kulturą osobistą;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • pełna samodzielność;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny, a dla najlepszych możliwość stałej pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę na dwie zmiany;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 12/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8835fdba9990ee39