€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory sałaty i kapusty Eberswalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eberswalde
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 22:26

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka, przy zbiorach sałaty, kapusty i marchwi. Zatrudnienie od zaraz na plantacji z Eberswalde. Pracodawca zapewnia dobre wynagrodzenie oraz darmowe zakwaterowanie.

Lokalizacja: Eberswalde.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/h.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbieranie warzyw – kapusty, marchwi i sałaty;
  • układanie zebranych warzyw w skrzynkach lub wrzucanie ich do worków.

Wymagania:

  • siła fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • mile widziane osoby, które będą mogły przyjechać własnym autem do Niemiec;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 tygodni;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe miejsce zamieszkania.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem w językach polskim i niemieckim prosimy przesyłać pod adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy zamieścić dopisek w temacie wiadomości: „Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-kapusty-i-salaty-eberswalde/

ID ogłoszenia: 45057b4e1955901d