€ 12,85 brutto/h

Od zaraz przy pakowaniu lodów bez języka oferta pracy w Niemczech Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 16 marca 2020 18:46

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w Hamburgu dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12,85 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, a także pakowanie lodów;
  • pracownik będzie zdejmował towary z taśmy, naklejał etykiety oraz magazynował itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • brak nałogów;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • zmotywowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pracę na 6 miesięcy;
  • pełny wymiar godzin;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane praca przy pakowaniu lodów w Hamburgu mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/03/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/tymczasowa-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 9005e6fb44262527