€ 15 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech sprzątaczki przy sprzątaniu domów i mieszkań Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 15 maja 2019 16:20

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie 2019 z Essen aktualne od zaraz dla sprzątaczek. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania oraz bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie domów i mieszkań;
  • regularne dbanie o czystość oraz przed i po imprezach, w okresach wzmożonego ruchu w branży itp.;
  • zadania to, np. zmiana pościeli, odkurzanie, wycieranie szafek, wynoszenie odpadów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodzielność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • wysoka kultura osobista i schludność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia;
  • zapewnione materiały, sprzęty i detergenty do pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • duża liczba godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać  w jednej wiadomości.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”.

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, a także podać numer kontaktowy.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-2019-essen/

ID ogłoszenia: 4215cdbe69b1799e