€ 13,25 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 18:27

Propozycja rozpoczęcia tymczasowej pracy w Niemczech bez języka dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w fabryce na terenie Hamburga przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce lodów, a także deserów mrożonych i będzie wykonywana w warunkach chłodniczych (pracodawca zapewnia potrzebną odzież ochronną);
  • przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną oraz pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy w zespole;
  • pełna samodzielność;
  • zmotywowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • częściowy zwrot kosztów transportu do Niemiec na podstawie paragonów;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • niemiecką umowę o pracę na pół roku;
  • bezpłatne zakwaterowanie (dostęp do Internetu);
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/09/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 4205f4d2ec4bc6cd