€ 11 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 23:47

Opcja pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Bremen dla 5 Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym na czas trwania umowy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu i ponownym pakowaniu flakonów z perfumami
  • zadaniem pracownika będzie zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych, foliowanie oraz etykietowanie pudełek

Wymagania:

  • zręczność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • status osoby niekaranej
  • gotowość wyjazdu do Niemiec na okres 6 tygodni
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin w razie potrzeby
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • energia i chęć do pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne lokum na cały czas trwania zatrudnienia
  • pracę na czas określony za pośrednictwem agencji
  • szansę na dłuższą współpracę przy innych projektach dla najwydajniejszych pracowników
  • pomoc polskiego konsultanta
  • perspektywę zdobycia cennego doświadczenia za granicą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum, Bremen”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bremen/

ID ogłoszenia: 17458ff8e75edc34