€ 1700 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji jogurtów bez znajomości języka 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 lutego 2017 03:54

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w fabryce jogurtów ze Stuttgartu. Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w nowoczesnej fabryce na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. obsługiwanie urządzeń po wcześniejszym przeszkoleniu, kontrolowanie jakości wyrobów oraz pakowanie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak spóźnień
  • odpowiedzialność i samodyscyplina
  • dbałość o porządek
  • zdolność szybkiej pracy
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szansę rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu
  • perspektywę stałego zatrudnienia w Niemczech
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/02/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-jogurtow-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 510589134dd27bdc