€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z ubraniami Monachium bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 22 września 2015 22:05

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu ubrań. Praca w Niemczech, Monachium na magazynie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– współpracowanie z kurierami
– porządkowanie magazynu
– pakowanie ubrań
– itp.

Wymagania:
– natychmiastowy wyjazd do Niemiec
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– odpowiedzialność, samodzielność, punktualność
– dobre zorganizowanie
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków
– radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– rzetelność, samodzielność

Oferujemy:
– niemieckie warunki zatrudnienia
– legalną pracę już od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzenie zawsze w ustalonym terminie
– płatne zakwaterowanie
– programy lojalnościowe
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie z grupą

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Magazyn – komisjonowanie towaru, Monachium.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-monachium-na-magazynie-odziezowym/

ID ogłoszenia: 8555601b610144a2

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z ubraniami Monachium bez języka”

  1. Witam wraz z moim chlipakiem jestesmy bardzo zainteresowani wasza offerta pracy …bardzo prosze o kkont.15210254415

  2. aneta.pena@interia.pl na 29 września 2015 @ 11:10

    dzien dobry jestem zainteresowana oferta pracy oto moj num telef 797236850 jezeli by byla mozliwosc to chcialam z synem wyjechac do pracy bardzo prosze o telefon Pozdrawiam

  3. Witam,jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta i gotowy do wyjazdu od „ZARAZ”

    kontakt,tel.+48726866809
    e-mail: jaca757@wp.pl

    Pozdrawiam,Jacek

  4. Witam,
    jestem zainteresowana państwa oferta.
    Jeśli jest taka możliwość to bardzo proszę o kontakt 015125001205
    Pozdrawiam
    Anka

  5. witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy pracuje na magazynie od 5lat pjesli jest taka możliwość to proszę o kontakt pod num tel 724 856 355 pozdrawiam