€ 12 netto/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie, jako malarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 11 września 2019 17:24

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie, jako malarz. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla budowlańców z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: malarz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 12 Eur netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prace przy remontach i wykończeniach;
  • zadaniem będzie szlifowanie, szpachlowanie oraz malowanie i tapetowanie ścian;
  • dbanie o narzędzia oraz materiały.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • pracę od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • pracowitość i punktualność;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wysoka stawka wynagrodzenia – 12 Eur netto na godzinę;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość pobierania zaliczek.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o wysłanie zgłoszenia wraz ze swoim CV na adres: office@factory600.com

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-malarza-w-budownictwie-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6575d79214e6cf73