€ 10 euro/h netto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka przy regipsach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 maja 2017 00:39

Zatrudnimy od zaraz w Monachium budowlańców bez znajomości języka. Propozycja pracy w Niemczech na budowie przy regipsach na okres 6 miesięcy z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro netto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac budowlanych przy wykończeniach, polegających głównie na montażu regipsów oraz malowaniu

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia i praktyki w branży budowlanej
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – około pół roku
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia od zaraz
  • pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres e-mail:

bns85@wp.pl

W wiadomości należy zamieścić krótki opis umiejętności, imię i nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-w-monachium-przy-regipsach-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 67591ccfacb9317