€ 1600 - 1800 netto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka przy dociepleniach Duisburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 17 czerwca 2020 19:32

Pracodawca z Duisburga poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka przy dociepleniach. Zakwaterowanie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany przy dociepleniach.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 1600 – 1800 Eur netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1 – 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie wykonywanie elewacji, a także dociepleń budynków oraz malowanie.

Wymagania:

  • rzetelne, sumienne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • przynajmniej jeden pracownik powinien posiadać prawo jazdy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • darmowy transporty do pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę w Niemczech na budowie mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 00481722892194

Można również wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: chinnuki71@yahoo.de

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-znajomosci-jezyka-przy-dociepleniach-od-zaraz-duisburg-i-okolice/

ID ogłoszenia: 775eea2f6bace80