€ 14,50 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczek przy sprzątaniu biur w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 10 lipca 2019 19:14

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie dla sprzątaczy-sprzątaczek w Düsseldorfie. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w godzinach wieczornych przy sprzątaniu biur;
  • sprzątanie łazienek, pomieszczeń socjalnych, wynoszenie śmieci, odkurzenie, ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • samodyscyplina;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez nałogów – w godzinach pracy należy zachować trzeźwość i nie palić;
  • schludność;
  • dyskrecja;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • premie oraz dodatki;
  • niemiecką umowę o pracę z niemieckim pracodawcą i bez pośredników;
  • pełen wymiar godzin;
  • pełny etat;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym o dobrym standardzie;
  • opiekę polskiego rezydenta oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych dotyczących wyjazdu di Niemiec.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem e-mail:

beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4665d260d86ea2e4