€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech dla par pakowanie karmy bez języka Hamm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:12

Aktualnie zatrudnimy pary do pracy na produkcji karmy dla zwierząt na stanowisku pakowacza w Hamm. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Termin: pilny! Praca do podjęcia od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamm, Niemcy

Zarobki: stawka go negocjacji

Obowiązki:

  • Fizyczna praca przy pakowaniu karmy i artykułów zwierzęcych.
  • Osoba zatrudniona będzie wspierała procesy produkcyjne związane z kontrolą jakości i pakowaniem.
  • Wszelkie prace wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • optymizm
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • dobre zorganizowanie
  • spryt, zdolności manualne
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • wysoka kultura osobista
  • nienaganna higiena osobista
  • samodzielność
  • punktualność i sumienność

Oferujemy:

  • pilny start
  • atrakcyjną stawkę, bardzo dobre warunki
  • odzież roboczą
  • regularne wypłacanie należności oraz możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu
  • zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy w cenie 210 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: PK/06/15

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4755567b77675fd5