€ 8,50 euro brutto

Bielefeld od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka produkcja kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 26 października 2014 23:57

Fabryka kosmetyków mieszcząca się w Bielefeld zatrudni od zaraz pary do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Bielefeld

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto

Termin: od zaraz

Czas zatrudnienia: od listopada 2014 do lutego 2015

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie odpowiednio odmierzać składniki do produkcji kosmetyków
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, kontrola jakości przebiegu i wyrobów.
  • Zadaniem będzie pakowanie towarów i oklejanie opakowań.

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość i efektywność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby z wykształceniem chemicznym

Oferta:

  • praca w Niemczech bez języka niemieckiego
  • umowa na okres 4 miesięcy podpisana przez agencję
  • dla osób najbardziej zaangażowanych możliwość przedłużenia umowy
  • miejsce zamieszkania w dobrych warunkach, możliwość wspólnego zakwaterowania par
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania wspólnych zgłoszeń na podany poniżej adres mailowy: Red-Dot@worker.com

w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: rd/de/059/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dla-par-bielefeld/

ID ogłoszenia: 41254490b01ce9cb

4 komentarze na “Bielefeld od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka produkcja kosmetyków”

  1. jestem zainteresowana praca jestem w bielfeldzie i szukam pracy 015739788237 moj kontakt.Prosze o szybka odpowiedz pilnie potrzebuje pracy.Pozdrawiam

  2. jestem zainteresowana Państwa ofertą . Proszę o kontakt 88 96 51 274 Viktoriia

  3. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 609 399 193

  4. Ja tez bym byla zainteresowana oferta ale nie wiem czy nie jest za pozno , mieszkam w Bielefeld, posiadam prawo jazdy24 lata 🙂 015733184229