€ 2500-2800 EUR/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla glazurnika-kafelkarza na budowie Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 20:11

Firma budowlana działająca na terenie Osnabrück od zaraz zatrudni glazurników-kafelkarzy na budowie. Praca w Niemczech dla Polaków – szukamy osób solidnych, precyzyjnych i dobrze znających fach.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Osnabrück, Niemcy.

Wynagrodzenie: 2500-2800 euro miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie płytek w czasie remontów i wykończeń na ścianach i podłogach;
  • odpowiednie przygotowanie podłoża;
  • dokładne i fachowe wykonywanie pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy kafelkarza;
  • własna działalność;
  • znajomość fachu;
  • duża precyzja;
  • punktualność;
  • komunikatywny język niemiecki;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • brak problemów z alkoholem – nie akceptujemy osób po spożyciu i na kacu.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • miłą atmosferę;
  • prawo jazdy kat.B;
  • zakwaterowanie;
  • niezbędne materiały i narzędzia;
  • możliwość stałej pracy lub tylko brania zleceń.

Aplikacje:
Osoby, które spełniają nasze wymagania i są zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+49 1791885310

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-jako-kafelkarz-glazurnik-osnabruck/

ID ogłoszenia: 2425bffe5f3aa801