€ 11 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie malarz z podstawowym językiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 11:07

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców od zaraz przy malowaniu ścian. Przyjmujemy pracowników na budowę w Hamburgu z podstawowym językiem niemieckim. Legalne zatrudnienie dla osób dokładnych i rzetelnych.

Stanowisko: malarz budowlany.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Stawka godzinowa: 11 euro brutto za godzinę.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zadania wykończeniowe – malowanie ścian na zewnątrz i wewnątrz;
  • tapetowanie;
  • przygotowanie mieszanek farb oraz ściany do malowania (gruntowanie, szlifowanie itp.);
  • kierownik budowy może zlecać również inne zadania – np. kładzenie podłóg, docieplenia, sucha zabudowa.

Oczekujemy:

  • języka niemieckiego na co najmniej podstawowym poziomie;
  • doświadczenia przy malowaniu – od 3 do 5 lat;
  • wykształcenia kierunkowego;
  • możliwości przyjechania własnym samochodem;
  • dużej precyzji w wykonywaniu zadań;
  • odpowiedzialności;
  • profesjonalizmu.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie bezpłatne na okres umowy;
  • możliwość nauki nowych rzeczy i podnoszenia kwalifikacji;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • stabilne i rozwojowe stanowisko.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Malarz imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hamburg-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-od-zaraz-2016/

ID ogłoszenia: 387579b227f2588f